O PROJEKTU

Tašky a batohy jsou navrženy a ušity tak, aby vám sloužily co nejdéle. Pokud se rozhodujete mezi výrobkem z jutového a polypropylenového pytle, umělé pytle mají vyšší trvanlivost než jutové a snadněji se udržují, plast déle vydrží, ale zase je to plast. My rádi využíváme oba materiály. Přemýšlíme i nad tím, co bude s námi vyrobenou věcí na konci jejího života. Kde to jde, snažíme se o plnou rozložitelnost (sáčky, dekorace) nebo recyklovatelnost (shopping bag z polypropylenu lze recyklovat v kontejneru na plasty). Ne všude se to zatím daří, ale stále vymýšlíme, jak udělat co nejvíce výrobků cirkulárních. Jakýkoliv výrobek nám můžete zaslat zpět na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme! V případě, že byste potřebovali záruční nebo pozáruční opravu, určitě se na nás také obraťte. 

Nákupem podpoříte Ostrov Naděje v Keni, přesnou částku najdete v popisu každého výrobku, třeba z každého batohu a košíku je to 100 Kč.

'V 'odpadu' vidím potenciál a tvořím z něj raději než z nového materiálu. Kávové pytle jsou moje srdeční záležitost, i když jejich zpracování není úplně snadné. Asi proto, že mám moc ráda kávu a kavárny.' Věra Severinová, zakladatelka projektu KAWAK

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení