Z důvodu krátkého relaxu budu vaše objednávky vyřizovat v týdnu od 19.8. Děkuji a krásné léto! Věra

KAWAK BATOHY

Ekobatohy pro všechny milovníky kávy a kaváren. V neutrálních barvách, které se skvěle hodí k většině oblečení a snadno se udržují.

Vyrobeno v ČR z pytlů od kávových zrn z pražíren výběrové a fairtrade kávy, doplněno o kvalitní české materiály. Každý batoh je originál, umístění potisku se může mírně lišit. 

 
990
149019901490

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • KAWAKlight1 Kód: 96/NAP4
  Vyrobíme do týdne

  KAWAK batoh z pytle od kávových zrn je lehký, skladný a nenáročný na údržbu. Vejdou se do něj věci na sport, na pláž i všechny každodenní drobnosti. 50 Kč z každého batohu podpoří projekt Ostrov Naděje Centra Narovinu.


  990 Kč
  Značka: KAWAK Záruka: 2 roky
 • KAWAKlight+1 Kód: 102
  Vyrobíme do týdne

  KAWAK batoh z pytle od kávových zrn je lehký, skladný a nenáročný na údržbu. Vejdou se do něj věci na sport, lehčí notebook, svetr i všechny každodenní drobnosti. 100 Kč z každého batohu podpoří projekt Ostrov Naděje Centra Narovinu.


  1 490 Kč
     
  Značka: KAWAK Záruka: 2 roky
 • BATOH NATURAL Kód: 99/GUA
  Skladem

  KAWAK batoh z pytle od kávových zrn je přírodní, lehký a prodyšný, ideální nejen na léto. Vejdou se do něj věci na sport, na pláž i všechny každodenní drobnosti. V praktické barvě, která se hodí k většině oblečení a snadno se udržuje. Každý batoh je originál, umístění potisku se může lišit. 

  100 Kč z každého batohu podpoří projekt Ostrov Naděje Centra Narovinu.


  1 490 Kč
  Značka: KAWAK Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.