I v KAWAK jsme propadli kouzlu minimalizmu. Aktuálně nabízíme velký výprodej všeho možného z našeho obchodu, originální kousky nyní můžete získat s 30 - 70% slevou. Do budoucna bude v našem sortimentu jen několik položek. A bez obav, i výrobky se slevou podporují Ostrov Naděje v Keni.

BATOH ROLLTOP NA PŘEZKU

Stylový černý rolltop batoh recyklovaný z pytlů od kávy a přebytečného materiálu pro stany a batohy ve voděodolné úpravě, se zapínáním na přezku. 

 

Kategorie: KAWAK BATOHY
Záruka: 2 roky

Zvolte variantu

kawak 21
Akce
Varianta: Ascarive
Vyprodáno
1 250 Kč
Varianta: na míru
Na dotaz
2 490 Kč

Pohodlný i po několika hodinách nošení, má vystuženou zádovou část a polstrované popruhy. Kapsa na zip na zadní straně batohu je ideální na zápisky, výkresy a jiné A4 dokumenty, někdo má zase rád při ruce a při tom v bezpečí peněženku nebo mobil, aniž by otevíral horní část batohu. Uvnitř najdete kapsu na notebook a malou kapsičku v zádové části. A jestli s sebou nosíte láhev na vodu nebo termosku, oceníte gumu uvnitř batohu, která vám láhev přidrží v kolmé poloze. 

Je ideální pro pány nebo ženy vyšší postavy, sbalíte se do něj klidně na týden, ale zároveň vyhovuje velikosti kabinového zavazadla (podle IATA). 

Každý batoh je originál, umístění potisku se může mírně lišit od fotografie.

Rádi vám ušijeme batoh z vašeho pytle nebo upravený na přání, zvolte variantu "na míru", spojíme se s vámi.    

 

Rozměr cca:  

výška 50 cm (max. 60 cm)

šířka 30 cm (naplocho 42 cm) 

hloubka 13 cm 

 

Materiál: 

Batohovina: 100% bavlna s nepromokavou úpravou (částečně využíváme odstřihy z výroby a ve velkovýrobě nepoužitelný materiál)

Pytlovina (recyklovaný pytel od kávy): 100% polypropylen (varianty Ascarive a Café do Brazil),  nebo 100% juta, impregnováno (varianta Guatemala)

Popruh: 100% bavlna

Výplň popruhů: 94% recyklovaná bavlna, 6% polyester 

Výplň zad: polyethylen

 

Údržba:

Batoh otírejte vlhkým hadříkem, batohy z polypropylenového pytle lze opatrně ručně vyprat.

Batohy z polypropylenu jsou obecně trvanlivější a snadněji se udržují.