V případě, že chcete uplatnit slevový kupón, zadejte prosím kód do poznámky v objednávce, sleva vám bude následně odečtena, vyčkejte prosím na zaslání upravené objednávky. Krásný den!

DÁRKOVÁ TAŠKA

Neohodnoceno
149 Kč
Skladem (5 ks)

Jutová taška/sáček na dárek, květinu i zeleninu. 

Kategorie: SÁČKY A DEKORACE
Záruka: 2 roky

Dárková taška pro všechny kávové nadšence. Ekologický obal na dárek - skvěle doplní balení výběrové kávy, ruční mlýnek nebo mokka konvičku. Uplatníte ji i na  domácí marmelády, víno nebo přírodní kosmetiku. Hodí se ale i na zeleninu na farmářský trh, jutě nevadí "čistá špína" z brambor, mrkve a jiné zeleniny, nakupte do ní bez obav i bezobalu. 

Je vyrobena z pytle od kávy z české pražírny, sáčky mají různé potisky, fotografie je ilustrační. Pytle nám s láskou perou a žehlí v sociální prádelně a tašku jsme pro vás ušili v malé dílně ve středních Čechách nebo chráněné dílně. Až jednou doslouží, použijte ji třeba jako květináč nebo uložte do domácího kompostu. Nákupem tašky podpoříte projekt Ostrov Naděje na Rusinga Island v Keni 'www.centrumnarovinu.cz'. 

Materiál: juta, nitě: bavlna, len (100% rozložitelné)

Rozměr: cca 24 x 26 cm (+ ucha)

Jste obchodník a máte zájem o další prodej výrobků KAWAK? Kontaktujte nás, prosím, na kawakbags@gmail.com nebo +420777774569.